مراسم بزرگداشت روز مهندس با حضور ریاست محترم سازمان جناب آقای دکتر ترشیزیان، اعضای محترم هیئت مدیره و مقامات شهرستان سبزوار و با استقبال اعضا و بهره برداران پرتلاش معدنی شهرستان سبزوار برگزار گردید

1397/12/19


بسمه تعالی

 

اولین گردهمایی اعضاء نظام مهندسی و بهره برداران معدن شهرستان سبزوار

به مناسبت روز مهندس

ساعت 17:30 الی 20   (16 اسفند ماه 1397)

 

در تاریخ 16 اسفند 1397در حوزه نمایندگی شهرستان سبزوار مراسم جشن روز مهندس در سالن اجتماعات هتل کاملیا و مقارن با ایام  ولادت حضرت امام محمد باقر (ع) توسط سازمان نظام مهندسی معدن خراسان رضوی برگزار گردید.

 در ابتدای مراسم خوش آمدگویی و تبریک روز مهندس توسط مسئول دفتر نمایندگی سبزوار جناب آقای مهندس سری­زن  صورت پذیرفت، سپس ازمسئولین محترم شهرستان دعوت بعمل آمد تا ضمن تبریک این روز به جامعه مهندسین به ایراد سخنرانی بپردازند.

·        سخنرانی ریاست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سبزوار جناب آقای مهندس  امید بخش

ایشان ضمن تبریک روز مهندس از سازمان نظام مهندسی معدن خراسان رضوی به خاطر تشکیل دفتر نمایندگی شهرستان سبزوار در راستای تسهیل امور اعضا و معدنکاران تشکر نمودند همچنین از تفویض اختیارات بیشتر به دفتر نمایندگی استقبال نمودند.

·        سخنرانی و تبریک معاون هاهنگی امور عمرانی فرمانداری سبزوار جناب آقای دکتر نصرآبادی

ایشان عنوان نمودند که همواره حامی سازمان نظام مهندسی معدن و بخش معدن هستند و از طرح های توانمندسازی و کارآفرینی که توسط سازمان استان برای اعضا برنامه ریزی شده است بخصوص ورود به زمینه های تخصصی گوهر سنگ ها ( تولید، طراحی، تراش و بازاریابی ) استقبال نموده و قول همکاری و مساعدت همه جانبه را در جهت ایجاد اشتغال جوانان دادند

·        ریاست محترم سازمان آقای دکتر ترشیزیان به همراه اعضای محترم هیئت مدیره ،آقای مهندس احتشام نیا نایب رئیس، آقای دکتر نسب الحسینی دبیر و آقای مهندس سیدی مدیریت اجرایی نیز در این مراسم حضور داشتند و آقای دکتر ترشییزیان ضمن تبریک روز مهندس به جامعه مهندسین عضو ، گزارشی از عملکرد سازمان در سال 97 و همچنین شرح کاملی از طرح های توانمند سازی و کارآفرینی مخصوصا ورورد به رشته های متنوع سنگ های زینتی و گوهر سنگ ها ارائه دادند همچنین ایشان نوید تشکیل یک شرکت سهامی خاص را دادند و از همه اعضا جهت مشارکت دعوت نمودند.

در این جلسه ریاست شورای شهر شهرستان جناب آقای دکتر محمدی و اعضای شورا نیز حضور داشتند.

*اجرای برنامه های مفرح و موسیقی زنده

این برنامه که توسط گروه هنری آقای تاج آبادی با ارائه موسیقی سنتی انجام شد بسیار مورد استقبال اعضا و مهمانان قرار گرفت.

*تقدیر

- در این مراسم از شرکت های حامی سازمان در سال 97 با اهدای لوح سپاس تقدیر بعمل آمد. همچنین مهندسین برتر در سال 97 در حوزه نمایندگی شهرستان سبزوار مورد تقدیر قرار گرفتند.

همچنین در پایان، مراسم قرعه کشی انجام گردید و به تعدادی از شرکت کنندگان و همه بانوان دارای اسامی فاطمه و زهرا هدیه تقدیم گردید.

 

 

 

روابط عمومی سازمان نظام مهندسی معدن

خراسان رضوی