پیام تبریک هیئت مدیره و بازرس سازمان نظام مهندسی معدن خراسان رضوی بمناسبت سال نو

1397/12/29


با عرض سلام و ادای احترام

سال نو می‌شود، زمین نفسی دوباره می‌کشد، برگ‌ها به رنگ در می‌آیند و گل‌ ها لبخند می‌زنند

پرنده‌های خسته بر می‌گردند و در این رویش سبز دوباره… من… تو… ما… کجا ایستاده‌ایم؟

سهم ما چیست؟ نقش ما چیست؟ پیوند ما در دوباره شدن با کیست؟ فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو،کردار نو و تصمیم‌های نو برای آینده است،آینده‌ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد.

نوروز نشانه آغاز و تحول و الگویی از همدلی و مهربانی در جهت نیل به پیشرفت و آبادانی به عنوان تنها رمز پیروزی و موفقیت است . ما بر این باوریم تا در سال جدید با بهره گیری و بهره مندی از مشارکت بی نظیر و همه جانبه اعضاء در جهت اجرایی شدن برنامه های تدوین شده به منظور تأمین رفاه و آسایش هم استانی های فهیم و آگاه ، گام های بلندی را برداشته و با حفظ و افزایش روحیه تعامل مثبت با سازمان ها و نهادهای ذیربط ، بیش از پیش در ترویج و اعتلای اخلاق مهندسی و اجرای مقررات در جهت توسعه و نیل به اهداف عالیه سازمان کوشا باشیم .

در آغاز سال جدید آرزوی هیئت مدیره برای همه اعضای سازمان و معدنکاران  پرتلاش استان ، زندگی در سرزمینی زیبا ، ایمن ، شاد ، آباد و توسعه یافته است و امیدواریم خانواده بزرگ نظام مهندسی معدن با پشتوانه همدلی و یک رنگی ، بذر نیکویی را بر سراسر خاک ایران زمین بیفشانند و خرمن تلاش و دانش مهندسان ، بر جای جای این مرز و بوم به بار بنشیند .

نوروزتان فرخنده            

هیئت مدیره و بازرس سازمان نظام مهندسی معدن استان خراسان رضوی