برگزاری مراسم بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن به میزبانی سازمان نظام مهندسی معدن خراسان رضوی در شهرستان خواف

1398/4/12

برگزاری مراسم بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن به میزبانی سازمان نظام مهندسی معدن خراسان رضوی در شهرستان خواف

عصر روز دوشنبه دهم تیرماه 1398، مراسم بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن به میزبانی سازمان نظام مهندسی معدن خراسان رضوی در سالن همایشهای اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان خواف برگزار گردید.
این برنامه به پاس قدردانی از تلاشگران این عرصه در عسلویه شرق کشور که سرشار از ذخایر ناب معدنی می باشد با حضور جناب آقای دکتر ترشیزیان ریاست محترم سازمان و اعضای هیات مدیره، برخی از ارکان سازمان و مقامات استانی از جمله معاونت امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت؛ جناب آقای مهندس خزاعی و مسئولین شهرستان خواف؛ جناب آقای مهندس سپهری سرپرست محترم فرمانداری خواف و جناب آقای مهندس صنعتی رییس اداره صمت خواف و همچنین مدیران، مسئولان و کارشناسان شرکتهای مهم معدنی و حضور پرشور اعضای سازمان نظام مهندسی معدن خواف برگزار شد..
در ابتدای برنامه آقای مهندس خوش سلیقه مسئول دفتر نمایندگی نظام مهندسی معدن در خواف به اعضای حاضر خیرمقدم گفته و در ادامه ریاست محترم سازمان طی سخنرانی ضمن اشاره به پتانسیل های معدنی استان و ظرفیت های قابل سرمایه گذاری صنایع معدنی، به نقش کلیدی نظام مهندسی معدن در نظارت بر فعالیت های مرتبط معدنی اشاره داشتند. همچنین در حاشیه برگزاری همایش مصاحبه خبری در خصوص موضوع نقشه برداری معادن سنگان خواف با همکاری سازمان صمت از سوی ایشان انجام شد.  
اجرای رقص محلی توسط گروهی نوجوان و همچنین موسیقی مقیاسی از دیگر برنامه های ویژه همایش بود که با استقبال حضار روبرو شد..
در ادامه همایش آقای مهندس سپهری سرپرست فرمانداری خواف و جناب آقای مهندس صنعتی رییس اداره صمت نیز در خصوص معرفی ظرفیت ها و فرصت های پیشرفت در منطقه و همچنین مسائل فرا روی توسعه بیشتر، سخنرانی نمودند.  
در انتها با حضور ریاست محترم سازمان، اعضای هیات مدیره و دیگر مسئولان، از اعضای برگزیده سازمان در خواف، شرکتهای همکار حامی و برندگان مسابقات فوتبال جام صنعت و معدن با اهدای لوح و هدایا به نحوی شایسته تقدیر بعمل آمد..

شایان ذکر است صبح همان روز بازدیدهایی از سایت های معادن و کارخانجات فرآوری گروه امیرسنگان پارسیان، احیا سپاهان، مجتمع سنگان و اپال پارسیان توسط هیات اعزامی سازمان از سوی ریاست سازمان با هدف بررسی ایجاد فرصتهای سرمایه گذاری و نیز امکان انجام پروژه های آموزشی و پژوهشی، همچنین پیگیری تعریف ساختار شرح شغل مسئولین فنی فرآوری انجام شد.